Twój zespół e-commerce - strategie, integracje i automatyzacje procesów szyte na miarę.

Umów darmową konsultację

Kim jesteśmy

DreamTeam to część SellIntegro - lidera integracji SaaS dla ecommerce. Teraz może być także częścią Twojego zespołu!

Tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla klientów korporacyjnych i biznesowych. Nasi specjaliści codziennie pracują na sukces klientów. DreamTeam to programiści, analitycy, specjaliści rozwoju, którzy pomagają optymalizować procesy, rozwiązywać problemy i zwiększać zyski.

Specjalizujemy się w systemach ERP i ich połączeniach z platformami, sklepami i marketplace'ami.

Umów darmową konsultację

8 lat doświadczenia

240 000 godzin aktywnej pracy w projektach

890 dedykowanych integracji

25 profesjonalistów czuwających nad Twoim biznesem

Usługa szyta na miarę!

Dostosuj swój DreamTeam i jego pracę do swoich potrzeb

Do Twojej dyspozycji dajemy różnych specjalistów, którzy na co dzień pracują nad rozwojem sklepów internetowych. To Ty decydujesz których specjalistów najbardziej potrzebujesz. Dobierasz własny zespół i wspólnie ustalamy plan pracy.

01

Project manager

Nadzoruje realizację zadań. Prowadzi dokumentację i raportuje postępy w pracy zespołu. To właśnie z nim będziesz ustalać kalendarz pracy, spotykać się na regularnym podsumowaniu projektu. Project Manager umie słuchać i pomaga jeszcze lepiej dostosować pracę zespołu do Twoich potrzeb.

02

Analityk biznesowy

Do jego zadań należy analiza Twojego biznesu. Zadaje pytania dotyczące księgowości, pracy magazynu, obsługi zadań. Bada potrzeby Twojej firmy i proponuje rozwiązania problemów oraz możliwości wprowadzenia usprawnień.

03

Konsultant ecommerce

Wraz z analitykiem opracowuje strategię usprawnienia Twojego biznesu. Współpracuje z programistą nad wdrożeniami. Doradza jak rozwinąć biznes online - pomaga w wyborze marketplace’ów, platform sprzedażowych i narzędzi do obsługi e-commerce.

04

Programista

Wprowadza plany w życie. Wcześniej razem z analitykiem i konsultantem pracuje nad strategią e-commerce, proponując rozwiązania programistyczne wycelowane w maksymalizację sprzedaży i optymalizację pracy sklepu. Przygotowuje dedykowane rozwiązania techniczne i testuje czy spełniają one założone cele.

05

Support

Twoja pierwsza pomoc w razie problemów, usterek i błędów. Reaguje na wszelkie zgłaszane problemy związane z pracą dedykowanego oprogramowania i gotowych integracji. Czuwa nad poprawnością pracy wdrożonych rozwiązań technicznych.

06

Przywódca, czyli… Ty!

DreamTeam to Twój zespół e-commerce, który pracuje na sukces Twojego biznesu. Dzięki konsultacji z analitykiem będziemy w stanie ustalić plan działań dopasowany do potrzeb Twojego sklepu. Dzięki regularnej komunikacji i raportowaniu będziesz na bieżąco z postępami pracy. Jeśli po Twojej stronie zajdą zmiany, zespół będzie gotowy, aby się do nich dostosować.

Członkowie DreamTeam

Poznaj swój zespół specjalistów

Zobacz, kim jesteśmy i w czyje ręce powierzasz strategię swojej firmy.

Joanna Cieślik
Business Development Manager
Kuba Sobiecki
Analityk biznesowy
Gracjan Dziedzic
Programista
KAcper borucki
Konsultant Ecommerce
Project Manager
piotr Szatkowski
Zdzisław Oparowski
Supporter
Programistka
Aleksandra Dura
Analityk biznesowy
Konrad szatkowski
Supporter
Adam Kadłuczka

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym analitykiem biznesowym.

Umów darmową konsultację

Korzyści

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doradzamy i wdrażamy indywidualne integracje systemów i automatyzacje procesów dla klientów e-commerce. Przygotowujemy strategie rozwoju dla biznesów internetowych.

01

Pozbądź się błędów i zoptymalizuj swój sklep

Specjaliści z DreamTeam analizują stan Twojego e-sklepu, wyłapują najczęściej powtarzające się błędy i skutecznie je eliminują. Poprawiają stan techniczny sklepu i integracji tak, aby problemy nie powtarzały się w przyszłości.

04

Zmniejsz koszty utrzymania sklepu

Nasi analitycy znajdą optymalne rozwiązania, w tym inteligentne rozwiązania technologiczne, które pozwolą rozwijać e-sklep pionowo, czyli bez rozszerzania załogi.

02

Skróć procesy

Wdrożenie autorskiego oprogramowania synchronizującego systemy e-commerce przyspiesza realizację procesów i zwiększa efektywność firmy.

05

Korzystaj z wiedzy ekspertów

Członkowie DreamTeam mają bagaż doświadczeń w branży e-commerce. Dzielą się dobrymi praktykami i pomagają zapobiec pojawianiu się problemów.

03

Zwiększ liczbę zamówień i przychody sklepu

Integracje zaproponowane przez DreamTeam automatyzują pracę sklepu internetowego, dzięki czemu jest w stanie realizować większą liczbę zamówień, a co za tym idzie - zwiększyć przychody.

06

Strategia dostosowana do Twoich potrzeb

Konsultanci e-commerce przygotowują strategię, opracowaną na podstawie analizy pracy i wyników Twojego e-sklepu, jego bieżących potrzeb oraz przyszłych celów, która generuje realne wyniki.

DreamTeam w akcji

Zobacz efekty naszej pracy

Poznaj firmy, które skorzystały z naszej pomocy i zobacz, jak pomogliśmy im zoptymalizować czas realizacji zamówień, zmniejszyć koszty prowadzenia sprzedaży, zautomatyzować większość procesów w sklepie i magazynie oraz poprawić obsługę klienta.

Zobacz efekty pracy DreamTeam

Poznaj nasze sukcesy

Zmniejszamy liczbę błędów, eliminujemy ilość manualnej pracy i integrujemy firmy ecommerce z nowymi kanałami sprzedaży

01

O 66% krótsza droga zamówień

Dzięki przygotowanym przez nas integracjom pakowacze i orderpickerzy pokonują codziennie 8 zamiast 18 kilometrów kompletując i wydając paczki z magazynu.

02

32x szybsze wystawianie dokumentów

Zautomatyzowanie wystawiania dokumentów księgowych sprawiła, że proces ten zajmuje 15 minut zamiast 8 godzin, a liczba wystawianych dokumentów wzrosła o 400%.

03

92% mniej błędów

Liczba popełnianych błędów w procesie kompletacji i wysyłki zmniejszyła się o 92%.

04

1050 więcej paczek

Optymalizacja pracy magazynu zwiększyła liczbę obsłużonych zamówień o 1050 paczek w ciągu dnia.

05

36 000 złotych oszczędności

Przy 4-stopniowej weryfikacji, która zapobiega realizowaniu anulowanych zamówień, jeden z klientów wygenerówał
tylko w tym obszarze aż 36 000 złotych oszczędności w miesiącu w ujęciu rdr...

06

78% zautomatyzowanych procesów

Aż 78% z dotychczasowych procesów w firmie została została zautomatyzowana w takcie współpracy z zespołem DreamTeam.

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym analitykiem biznesowym.

Umów darmową konsultację

SellIntegro

Opinie klientów

01

Gym Glamour - Daniel Walendziak

Chcieliśmy usprawnić pracę naszego sklepu - lepiej zarządzać procesami w e-commerce, maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia i technologie. Zespół DreamTeam dostarczył rozwiązanie stworzone dokładnie dla nas, dopasowane do konkretnych zapytań, potrzeb
i realnych możliwości firmy. Wdrożenie całej strategii przebiegało sprawnie i nie odbijało się na prowadzonym biznesie. Szybko wykryli i usunęli główne błędy, które stopowały nasze działania, prowadząc przy tym sprawną komunikację z firmami trzecimi. Doceniam też, że DreamTeam potrafi zrozumiale wytłumaczyć dość zawiłe procesy, a jego specjaliści byli dla nas dostępni praktycznie cały dzień.

02

Seart - Artur Sekuła

Mieliśmy konkretne wymagania dla nowej integracji, a nasze założenia sięgały poza "po prostu" outsourcing IT. Sellintegro umożliwiło powierzyć nam ten projekt zespołowi o szerokim doświadczeniu - co ważne, doświadczeniu zdobytym również w pracy z branżą meblarską. Tak od strony informatycznej jak i operacyjnej, dzięki DreamTeam zyskaliśmy wsparcie analityków i developerów, którzy rozumieją e-commerce, specyfikę systemów ERP i różnych platform sprzedażowych, mając podobne spojrzenie na biznes.

03

Gardenowo - Artur Błasik

Wraz z rozwojem e-commerce, urosły tak wymagania naszych klientów jak i nasze oczekiwania względem możliwości wykorzystywanego oprogramowania. Potrzebowaliśmy takiego wsparcia dla Gardenowo, aby przenieść specyfikę branży - żeby odzwierciedlona została w procesach
i dokumentach systemu ERP. DreamTeam Sellintegro dostosował m.in. przypisywanie kategorii, montowanie kompletów, integrację z innymi systemami, tworzenie różnych dokumentów według naszej specyfikacji - tworząc szereg customowych rozwiązań sprawił, że nasz ERP jest dostosowany do naszych potrzeb.

04

Serwus - Grzegorz Łęgowski

Współpraca z firmą Sellintegro w ramach DreamTeam pozwoliła profesjonalnie zautomatyzować procesy sprzedażowe w naszej firmie. Dzięki DreamTeam mogliśmy liczyć na szybką
i kompetentną pomoc. Wykwalifikowani specjaliści to duży atut firmy Sellintegro. Z przyjemnością możemy polecić firmę Sellintegro jako rzetelnego partnera do współpracy.

Zaufali nam

Zatrudnij swój własny zespół e-commerce! Postaw na spersonalizowane integracje i rozwiązania. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym analitykiem biznesowym.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak.

Sławomir Paśmionka

Head of Sales DreamTeam