Zatrudnij specjalistów, którzy zwiększą sprzedaż w Twoim esklepie!

Umów konsultację

Naprawiamy błędy

Czy w Twoim sklepie napotykasz podobne problemy?

Nawet w 7 na 10 sklepów internetowych nie wszystko działa tak, jak powinno. DreamTeam oddaje w ręce klienta zespół ekspertów z różnych dziedzin - prowadzenia projektów, analityki biznesowej, planowania strategii, programowania - którzy wspólnie rozwiązują błędy.

01

Powtarzające się błędy

Specjaliści z DreamTeam analizują stan Twojego e-sklepu, a następnie wyłapują najczęściej powtarzające się błędy oraz skutecznie je eliminują.

04

Koszty utrzymania sklepu

Analitycy z zespołu szukają optymalnych rozwiązań, jak z wykorzystaniem inteligentnych rozwiązań technicznych rozwijać e-sklep pionowo, czyli bez rozszerzania załogi pracowników.

02

Przedłużające się procesy

Wdrożenie autorskiego oprogramowania synchronizującego systemy e-commerce przyspiesza realizację procesów i zwiększa efektywność firmy.

05

Strategia, która nie działa

Konsultanci e-commerce przygotowują strategię, opracowaną na podstawie analizy pracy i wyników Twojego e-sklepu, jego bieżących potrzeb oraz przyszłych celów, która generuje realne wyniki.

03

Ograniczona liczba zamówień

Integracje zaproponowane przez DreamTeam automatyzują pracę e-sklepu, dzięki czemu jest w stanie realizować większą liczbę zamówień.

06

Brak wiedzy

Członkowie DreamTeam pozostawiają za sobą bagaż wiedzy, którą w trakcie współpracy przekazują pracownikom i właścicielom e-sklepu.

Usługa szyta na miarę!

Dostosuj czas pracy ekspertów do swoich potrzeb!

DreamTeam to zespół specjalistów z różnych dziedzin. Jednak to Ty decydujesz, pomocy którego z nich potrzebujesz najbardziej. Poznaj członków zespołu, ich rolę i umiejętności - a następnie dopasuj ich pracę do potrzeb swojego e-sklepu.

01

Project manager

Mózg Zespołu - ewidencjonuje, dokumentuje i komunikuje realizację bieżących prac. W głowie ma kalendarz spotkań i zadania poszczególnych członków drużyny.

02

Analityk biznesowy

Główny Projektant - doradza, precyzuje i określa kształt projektów - przedstawia swoje wizje pozostałym członkom drużyny.

03

Konsultant ecommerce

Rozwojowiec - doradza, jak rozwinąć ecommerce dla jego sprawnej pracy. Pomaga w wyborze marketplace’ów, platform sprzedażowych i narzędzi do obsługi ecommerce.

04

Programista

Mistrz Kodu - wprowadza pomysły drużyny i ustalony zakres prac w życie.

05

Zespół wsparcia technicznego

Pierwsza Pomoc - niezwłocznie wspiera klienta w razie usterek, awarii i błędów w prowadzonych działaniach.

06

Przywódca, czyli… Ty!

Bądź w kontakcie z członkami drużyny, informuj o swoich potrzebach, aby uzyskać maksymalne efekty dla swojej firmy.

Układamy pracę według Twoich potrzeb

analityk biznesowy

project manager

programistka

wdrożeniowiec

Tester

10%
10%
30%
20%
50%
30%
70%
40%
90%
50%
60%
70%
80%
90%
100%

Analityka Biznesowa

Współpracę z DreamTeam rozpoczynasz od rozmowy z analitykiem, który zada Ci serię precyzyjnych pytań o Twój sklep, w tym obsługę zamówień, magazynu i księgowości.

programowanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum..

wdrożenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum..

demo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum..

PRoject manager

Mózg Zespołu - ewidencjonuje, dokumentuje i komunikuje realizację bieżących prac. W głowie ma kalendarz spotkań i zadania poszczególnych członków drużyny.

Zobacz efekty pracy DreamTeam

Poznaj nasze sukcesy

Wsparcie zespołu DreamTeam polega na przekazaniu wiedzy, jak efektywnie rozpocząć i prowadzić sprzedaż on-line, wdrożeniu gotowych integracji usprawniających pracę sklepu, jak i stworzenia całkowicie nowych rozwiązań programistycznych dostosowanych do potrzeb e-sklepu. Zobacz, jak pomogliśmy naszym klientom!

01

8 zamiast 18 kilometrów

Dzięki integracjom optymalizującym pracę pakowaczy i pickerów, pracownicy codziennie pokonują 8 zamiast 18 kilometrów kompletując i wydając paczki z magazynu.

02

15 minut zamiast 8 godzin

Automatyzacja wystawiania dokumentów księgowych sprawiła, że ten proces zajmuje 15 minut zamiast 8 godzin, a liczba wystawianych dokumentów wzrosła z 300 do 1200 sztuk dziennie.

03

92% mniej błędów

Liczba popełnianych błędów w procesie generowania dokumentów zmalała, u niektórych klientów nawet o 92%.

04

36 000 złotych

Dzięki 4-stopniowej weryfikacji, która zapobiega realizowaniu anulowanych zamówień, jeden z klientów wygenerował 36 000 złotych oszczędności w skali miesiąca.

05

1050 paczek

Optymalizacja pracy magazynu zwiększyła liczbę wysyłanych paczek do 1050 sztuk dziennie.

06

78% zautomatyzowanych procesów

Liczba zautomatyzowanych procesów w firmie po zakończeniu współpracy z DreamTeam wynosi około 78%.

Członkowie DreamTeam

Poznaj swój zespół specjalistów

Zobacz, kim jesteśmy i w czyje ręce powierzasz strategię swojej firmy.

Joanna Cieślik
Project Manager

Twój bezpośredni kontakt z członkami DreamTeamu - organizuje spotkania i informuje Cię o postępach w pracy.

Kuba Sobiecki
Analityk biznesowy

Zadaje serię precyzyjnych pytań o Twój sklep - w tym obsługę zamówień, magazynu i księgowości - dzięki którym dowiaduje się, jakie masz cele i co chcesz osiągnąć.

Gracjan Dziedzic
Programista

Razem z analitykiem i konsultantem pracuje nad strategią ecommerce, proponując rozwiązania programistyczne wycelowane w maksymalizację sprzedaży i optymalizację pracy sklepu.

KAcper borucki
Konsultant Ecommerce

Konsultant ze wsparciem analityka i programisty opracowuje strategię ecommerce, czyli plany działań, które mają wywindować sprzedaż sklepu.

Project Manager
piotr Szatkowski

Zarządza pracą pozostałych członków DreamTeamu - wyznacza zadania, ustala terminy i egzekwuje ich realizację. 

Zdzisław Oparowski
Supporter

Czuwa nad poprawnością pracy wdrożonych rozwiązań technicznych.

Programistka
Aleksandra Dura

Testuje, czy wdrożone rozwiązania działają i spełniają cele założone w strategii ecommerce.

Programista
stanislav hlazkov

Przygotowuje dedykowane rozwiązania techniczne zaproponowane w strategii ecommerce oraz wdraża je w infrastrukturę techniczną sklepu.

Analityk biznesowy
Konrad szatkowski

Definiuje Twoje potrzeby biznesowe na podstawie analizy, która lokalizuje wszelkie obszary w firmie wymagające usprawnienia.

Supporter
Adam Kadłuczka

Reaguje na wszelkie zgłaszane problemy związane z pracą dedykowanego oprogramowania i gotowych integracji.

DreamTeam w akcji

Zobacz efekty naszej pracy

Poznaj firmy, które skorzystały z naszej pomocy i zobacz, jak pomogliśmy im zoptymalizować czas realizacji zamówień, zmniejszyć koszty prowadzenia sprzedaży, zautomatyzować większość procesów w sklepie i magazynie oraz poprawić obsługę klienta.

Umów konsultację

Umów darmową konsultację z analitykiem i zobacz, kiedy najlepiej skorzystać z usługi, jak pomogła innym klientom, jakie gwarantuje efekty i poznaj szczegóły oferty.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Niestety coś poszło nie tak.